?

Log in

Previous Entry | Next Entry

Українська_мрія сьогодні

В численних суперечках між Українцями і Росіянами про порівняльну цінність держав сплив аргумент про Українську_Мрію як те, що відрізняє державний прооект Україна від державного проекту Росія.

В тих же суперечках нерідко пробігає виключно демонічний погляд на Росію і Україну - як на неповноцінні держави із неповноцінними елітами та неповноцінним населенням, які страждають і будуть страждати аж до смерті через свою неповноцінність.

В чому ця Українська_мрія заключається - якщо вона є?
В кого вона є і яка Україна має бути в ідеалі?

Чи може праві ті, хто бачать гріхи

, явні онтологічні ураження - типу криваві мерзотники клюєви, медведчуки і новінські як втілення України, її невідємну суть?

Психологічний стан нинішніх Українців - вельми важкий внаслідок не лише агресивної війни Росії, яка прямо загрожує знищенням Держави, але і через недовіру до керівництва, до політичної еліти.
Разом із тим - нинішні Українці формувалися в умовах держави_нічного_сторожа і еліти цієї держави, яка взагалі не втручалася в життя людей, сиділа на борту корабля і чекала, поки течія не заведе його в багату і комфортну бухту.

Замість цього очікування лінивих розумом і серцем керманичів - течія відкритого океану історії затягнула корабель Україна в самий епіцентр всесвітнього шторму, - в протистояння двох ядерних держав, подібне до Карибської кризи 1962 та до прямої війни з однією із цих держав.

Україна 2014-2016 як і Куба 1962 = справжній епіцентр світового шторму, тільки він зараз триває третій рік підряд, на відміну від Кубинського.

Російсько-Українська війна розпочалася після Майдану 2013-2014, коли російські сили спеціальних операцій викрали експрезидента януковича з допомогою державних зрадників Новінського, Клюєва і Ахметова - і цим викраденням стартувала окупація Криму та подальша війна на Сході для прикриття цієї окупації. Факт участі цих агентів ворога у викраденні януковича є безсумнівним, а причина з якої вони на свободі - питання для подальшого суду над нинішньої владою.
Бандити, яких Майдан 2004 бажав бачити в тюрмі - залишилися на свободі і сприяли нападу Росії в 2014, і тепер засідають у Верховній раді України та володіють величезними статками.

Хіба це не привід до апатії і зневріства?

Помітьте, що все те саме було на Майдані - поки протестувальники натхненно бються з міліцією - верхівці опозиції домовляються із російською маріонеткою януковичем про якісь поступки.

Мимоволі кожен мислячий Українець задає собі питання:
Нами правлять ідіоти?
Нами правлять дебіли?
Нами правлять свідомі зрадники, агенти Росії?

Відповідь на останнє питання - звісно ні.
Якщо б нами правили зрадники - то путін вже давно проводив би паради по Києву.
А от щодо дебівлів і ідіотів - то треба пояснення, як люди які пройшли до влади через два майдани, останній з яких виключно кривавий - знову зраджують нас, Українців, супроти всіх Божих і людських законів та елементарного інстикту виживання.

Відповідь чому наша елітарії поводять як ідіоти і дебіли проста - нами правлять язичники, люди які свідомо вірують в багатьох богів, головні серед яких:
- влада;
- гроші;
- власне "я";
- різні марновірства, віра в духів, спроба вплинути на світ духів через ряд гріховних інструментів від гороскопів, хіромантії, астрології, нумерології до різної магії;
- комунізм, ульянов_ленін і сталін як криваві прабатьки нинішнього правлячого класу.
Десь серед цих всих божеств загубився якийсь єврей на ім'я Ісус, який прийшов утвердити русскій_мір, щоб Українців не було, а Українці і Білоруси асимілювалися до Великоросійського етносу та створення Російської імперії.
Той єврей ще шось говорив про Бога, євреї - вони такі балакучі.
#сарказм

Ось ця купа гною вище - і є свідомість пересічного українського елітарія, природнього комуністичного язичника.

Нами до сьогодні править ульянов_ленін, який спочатку вселився в бухгалтера, а потім вселився в кондитера.
Цей ленін розчарувався в комунізмі, він навіть згоден ходити до Церкви і святити там паску, ковбасу і горілку, бо це смачно і взагалі треба ж колись, один день в році, не красти гроші з бюджету.
Цей ленін - строгий демократ в тому випадку, коли в Україні якісь люди поклоняються самому леніну, Російській імперії, СССР (батьківщині леніна), люто ненавидять Українців, бажають знищення України, знищення Українців, знищення Святої Православної Церкви Київвського патріархату - то ленін буде змагатися за їх права супроти нормальних людей.
Наш ленін - демократ, магіст, язичник, содоміт коли треба чогось просити у содомітів Заходу, віруючий коли треба клястися на Біблії, регулярний ходок до храму і регулярний вор із бюджету, тому що бог має допомогти красти, щоб в нього все було і нічого йому за це не було.
Ще наш ленін розглядає власну армію - як банду ректерирів зі зброєю, яка є найбільшою політичною загрозою для його влади. Саме тому ленін дбає виключно про зарплату і фінансові пільги солдатам - але ажніяк не про озброєння і селекцію офіцерського корпусу та особового складу Армії з метою перемоги на війні.

Так ми і живем.
Гірше, що в значній мірі ми всі так бажаємо жити - і якщо цю еліту замінити методом випадкової ротації - то імовірно, що прийдуть такі самі бездумні, бездарні і нікчемні егоїсти-язичники.

Який вихід?

Вихід

1. Колективне покаяння перед Господом Богом, публічне звернення до Ісуса Христа із клятвою, що відтепер ми повернемося до Бога обличчям і почнемо ставитися до Нього серйозно і благоговійно, як до Бога, - а не будемо стояти до Нього боком чи задом, як це є сьогодні.

2. Відновлення Держави як світової військової потуги.

"Росіяни ... немає нічого, чим вони захоплюються так сильно, як сила, і немає нічого, до чого вони мають менше поваги, ніж слабкість, особливо військова слабкість".
Вінстон Черчілль

Перше завдання після цього звернення до Бога і покаяння - це визволення України силами самих Українців.
Збройні Сили України мають вигнати окупантів як мінімум із окупованих районів Донецької і Луганської областей.

Причому зробити це слід самостійно від союзників!!
Тому що з усіх союзників на полі бою нам здатні допомогти лише Американці - але саме Американці нам тут і не треба з огляду на величезну небезпеку зіткнення США_Росія для планети і всього людства.

Відповідно Українці мають ризикувати самі - перед обличчям Святого Бога і цілого світу.

Звісно перед визвольним походом нам необхідно забезпечити матеріадьно-технічну допомогу від США, тому що військовий та економічний потенціал Росії перевищує наш.
Також політична еліта має звернутися напряму до Росіян, громадян Росії із конкретизацією цілей визвольного походу як відновлення територіальної цілісності України і вигнання банд путіна за межі держави.

Захід, який сьогодні повторює помилку щодо умиротворення_гітлера із нинішнім російським диктатором - має припинити наступати на старі граблі і надати Україні максимальну матеіріально-технічну допомогу у майбутній імовірній війні із Росією.

3. Українська мрія - має бути визначена як Християнська Держава, яка піклується про виконання заповідей Божих як у внутрішній так і в зовнішній політиці.

Висновок

Поки ця еліта не здається - ми маємо намагатися її врятувати.
Поки цивільна еліта хоч двома пальцями намагається чіплятися за Армію - ми маємо спробувати затягти її на броню нашого бронетранспортера, надіти на неї бронежелет і дати їй автомат.

Біда цієї української еліти є у духовній сліпоті.
Поки Бог не стане центром життя елітаріїв - до того часу турбота про ближнього не буде для них законом, а все суспільне життя буде битвою егоїстів за владу.

Поки світить Сонце, поки під Сонцем служить Богу Його свята Православна Церква УПЦ КП і поки воює наша Армія - в нас ще є шанс вижити.

АБСОЛЮТНО певен в тому, що рецепт виходу той самий - Україна має встати вся перед Святим Богом і цілим світом - та почати всерйоз боротися за свою честь і життя.
Боротися - а не імітувати цю боротьбу як 2014-2016.
Стати перед Богом всім, раз і назавжди - а не імітувати справжню єдність із Богом раз чи два на рік з кошиком свяченої їжі.

Бути а не здаватися.

Встанемо - і відіб'ємось із мінімальними втратами.
Встанемо - і будемо вільні!! Назавжди!!!

Якщо ж буде продовжена нинішня імітація життя - імітація Християнства, імітація оборони, імітація волі до перемоги - то імітатори за це дорого заплатять. І ми разом із ними.
В цьому випадку доведеться всім пройти через вогонь, втрати будуть значні. Тоді все, що не принесло плоду - буде вкинуто у вогонь і спалене.

Прокиньтеся Українці, час суду надходить.
Повернемоя до Бога - встоїмо!!!
Ми вистоїм із мінімальними втратами - Бог нас порятує !!!

Не вірите моїм словам - то вірте моїм ділам, тому що я знову в Армії!!!
Вставайте!!! Прокидайтеся!!!
Нам треба жити, вести війну - а не буди жертвами грішників в цьому житті і жертвами розпаленої грішниками війни.

Встанемо перед Богом - і врятуємося!!!

ієрей УПЦ КП
капелан ЗСУ
+Андрій Чмєль

Latest Month

лютий 2017
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Tags

історія
free counters
Map

Makitra counter

Розроблено LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner