?

Log in

Previous Entry | Next Entry

Болючий компроміс

Болючий компроміс – що це таке,
або про зраду держави, її наслідки для Українців, для вищої верстви (еліти) і звичайних громадян (обивателів) на прикладі зрадника марчука.

До уваги солдат і офіцерів ЗСУ, всіх ветеранів Російсько-Української війни 2014-2017 зокрема і всіх Українців загалом.

Вчора здійснив камінг-аут черговий елітний зрадник якийсь марчук, який зробив кар’єру в політичній поліції СССР (КГБ) – він знову закликає Українців до «болючого компромісу» із ворогом, який воює супроти нашої держави і всіх Українців як таких.
Моральні уроди, які нами управляють, очевидно спілкуються між собою – тому що це словосполучення «болючий компроміс» кочує із одної смердючої пельки до іншої,  абсолютно безкарно (поки що).
У відповідь на ПУБЛІЧНІ ЗАКЛИКИ (!!!) до державної зради під час війни нинішній президент Порошенко лише позначає свій патріотизм демонстративними жестами типу перевірок податкової (новінський) і уникненням офіційних заходів (пінчук) щодо зрадників, але все «покарання» тим і обмежується. Разом з тим тема «болючого компромісу» звучала і від правлячої команди – її озвучував якийсь заступник міністра МЗС Клімкіна ще весною 2016 року, а зараз ось цей марчук.
Тобто не лише члени організованого злочинного угрупування (далі ОЗУ) Партія Регіонів активно виступають за зраду держави – але і владна команда не чуждається цих ідей як мінімум.
Тому можемо твердити що президент Порошенко сам роздумує про зраду, про «болючий компроміс».

Що ж таке «болючий компроміс»?
Що під ним розуміє ворог і які наслідки його для України і для нас, всіх Українці загалом і конкретно військовослужбовців, які ризикують за неї життям?

Болючий компроміс = це ніщо інше як логічна послідовність кроків:
1. Інфільтрація в державний організм України незаконних військових формувань (далі НЗФ) Росії у вигляді представництва у Верховній Раді та легалізація терористів НЗФ як у публічній політиці так і у вигляді бойових підрозділів на окуповані йтериторії, їх включення до силових структур Держави;
2. Саботаж діяльності всіх сфер державного життя – політичного, військового, економічного – з боку терористів НЗФ із наступним шантажем щодо припинення саботажу в обмін на все нові і нові поступки за допомогою масштабного підкупу української еліти з боку Росії;
3. За наслідками пункту 2 розширення зони впливу Росії через терористів НЗФ на сусідні із окупованими територіями області – Харківську, Дніпропетровську і Запорізьку. Рано чи пізно підкуплені багатомільйонними хабарями чиновники зрадять Україну і перейдуть на бік Росії;
4. Розвал України як Держави, ліквідація Українців як нації шляхом масового терору, українські елітарії стають колоніалами, колоніальною адміністрацією протекторату Малоросія, займаються убивствами ветеранів ЗСУ і масовим виселенням Українців в Сибір і на Далекий Схід.

Цей план подібно отруті в організмі має спочатку поглинути одну кінцівку, а потім поступово розійтися всім державним організмом і зрештою вбити Україну.
Ось що таке болючий_компроміс – про який зараз думає Поршенко і який він вже продавив в першому читанні через парламент.
Строк плану 10-15 років, – тобто якраз військовий злочинець путін буде ще правити Росією.

Мушу заявити у вуха кожному Українцю і особливо офіцеру і кожному солдату ЗСУ, НГУ і структур внутрішньої безпеки, СБУ і МВС, яким дорога Україна як Вітчизна, як Незалежна Держава – що результатом цього плану буде смерть України як держави і смерть всіх її військовослужбовців особисто так і наших рідних.

РОСІЯНИ НАС ВСІХ УБ’ЮТЬ.

Ви і самі це розумієте.
Ви б на місці окупанта залишили б на окупованій території кілька сотень тисяч військовослужбовців, які мають досвід війни?
Росія тому і настільки велика держава – тому що із ворогами розправлялася нещадно.

Тому цей сивий чудак Порошенко, такий патріотичний на словах – ось прямо зараз думає про те, як нас всіх убити, знищити державу і націю в угоду зовнішньому ворогу.

 Наша еліта – відповідно багатократним заявам марчука, пінчука, медведчука, савченко і інших зрадників – задумала капітуляцію та збирається заробляти на масовому вбивстві Українців.

З огляду на вищевказане оголошує своїм братам по зброї волю Божу:

Україна має вижити і перемогти, не дивлячись ні на зовнішніх ні на внутрішніх ворогів.

Для здійснення цієї волі Божої вважаю необхідним оголосити:

1. Політична організація Партія Регіонів (зараз Опозиційний Блок) – є політично ворожа Україні, веде підривну діяльність супроти державності України і Українців як нації, зараз фактично є політичним крилом терористів НЗФ – відповідно кожен член цього угрупування підлягає по життєвому ув’язненню із конфіскацією майна.

2. Політична організація Блок Петра Порошенка (БПП) – явно замишляє зраду України, частина із складу цієї організації є інфільтровані агенти із Партії Регіонів.
Відповідно всіх членів БПП слід розглядати як імовірних ворогів держави:
15-20 років тюрми із конфіскацією майна.


3. Решта цивільних політиків в тій чи іншій мірі займається саботажем Армії під час війни. Співпраця із ними бажана лише в тій мірі, в якій вони не виступають супроти оборони Держави.

Відповідно, виходячи із вищеозначеного ми, військовослужбовці цієї Держави, яка милістю Божою є нашою Вітчизною, маємо чинити наступне – за будь-яку ціну запобігти зраді з боку цивільних політиків.

Тобто готуватися до того, щоб ВЗЯТИ ВЛАДУ в державі у свої руки та в той чи інший спосіб усунути нинішніх зрадників від керівництва.

Інакше померанчеві політики в союзі із агентами Москви із ОЗУ ПР продадуть Україну ворогу – після чого нас, всіх Українців загалом, і ветеранів Російсько-Української війни зокрема в самому кращому разі виселять в Сибір, а швидше за все просто вб’ють.

Порошенко постійно вагається між:
1.
допомогою зовнішніх сил (яка ніколи не прийде);
2. – прямою зрадою (болючим компромісом).

Порошенко повністю ліг під США і виконує всі забаганки, окрім покарання свої подільників із Партії Регіонів – аж до гейпарадів включно.
Слід визнати, що Порошенко просто виконує всі побажання сильних світу цього – в надії на їх допомогу.
Він робить все правильно – в тих координатах, де Бога немає.
Як атеїст-капітулянт – він все чинить правильно, тому що Росія дійсно значно потужніша за Україну, відповідно допомога Заходу нам бажана.

Проте поставте себе на місце громадян США, Великобританії чи Німеччини:
чи брали би Українці участь в конфлікті Німеччини і Франції?
Ви би хотіли воювати за Німеччину проти Франції чи навпаки в реальній війні? За США проти Мексики або навпаки?
Та звісно ж ні.
Точно так само і Американці, Німці чи Французи зовсім не палають бажанням помирати за нас. На жаль – це вада людської гріховності «а може в усьому винна жертва?» І це питання звучить все голосніше на Заході – тому що треба знайти причину для зради власних ідеалів і архітектури безпеки після ІІ Світової війни.
Американцям, Німцям, Британцям, Французам просто хочеться жити.
Думаю, в випадку конфлікту між кимось із них – Українці теж намагалися б триматися подалі.

Відповідно надія Порошенка №1 – бита із самого початку.
В нього залишається лише №2 – зрада.

І з точки зору атеїзму і матеріалізму – то Порошенку вигідно зрадити Святого Бога і Україну, яка дала йому все – щоб забезпечити особисте виживання і певний рівень багатства власним нащадкам.

Якщо Бога немає = то і правди ніякої немає, тоді можливо все.
І зараз Порошенко про цю зраду думає, розважає, вигадує як подати її як перемогу.

А от з точки Божої щодо даних роздумів пана Порошенка і частини померанчевих виступлю я.

ПУБЛІЧНО ОГОЛОШУЮ:
 зрадники України – є прокляті перед Богом і підлягають по життєвому ув’язненню або знищенню, якщо перше неможливо.

Пряме зіткнення із Росією, відкрита повномасштабна війна – набагато безпечніша для виживання Українців як Нації і України як Держави.
Фінляндія маршала Маннергейма програла війну СССР сталіна 1939-40рр.
Але загальнонаціонально мобілізована армія Фінляндії знищила сотні тисяч солдат агресора – і тому сталін вирішив уникнути прямої окупації Фінляндії з огляду на масу (велику чисельність) військовослужбовців із бойовим досвідом.

Порошенко зараз шантажує путіна лише неможливістю окупації України.
Пряма війна і окупація України для Росії дійсно буде величезною проблемою – яку агресор не переживе ні як держава ні як нація.
Але якщо ми можемо твердити що навіть ця Армія, ці ЗСУ роблять надважкою задачею окупацію України – то загальнонаціональна мобілізація до ЗСУ поставить крапку на агресивних намірах Росії (!)

Єдиний шлях (!!!) перемоги над Україною для путіна – це зрада еліти, зрада особисто Порошенка, над якою він зараз всерйоз роздумує,  – той самий план «болючий компроміс» через інфільтрацію терористів НЗФ до органів державної влади та підрив України із середини.
Не допустити «болючого компромісу» по знищенню України  – ось задача всієї нації і воїнів ЗСУ зокрема.

Відповідно я оголошую Порошенку підозру в державній зраді з огляду на системний саботаж Армії під час війни.

Кожен із нас, ветеранів, знає чому Армією керує генерал Муженко, а Нацгвардією – генерал Аллеров.
Закликаю офіцерів Муженка і Аллерова прочитати цей текст і помиритися – тому що інакше у нас всіх є великі шанси копати мерзлу землю Сибіру лопатою для власної могили, для могил наших рідних близьких,
і так і не викопати її.
Тому що земля там дуже промерзла.

Свідчу що зараз нам, всім Українцям, а найперше військовослужбовцям України різних родів військ та служб внутрішньої безпеки та нашим рідним, копає цю могилу Порошенко і його оточення через те, що вони буквально сказилися від страху.

Переконаний, що воля Божа є та, щоб ми, військовослужбовці ЗСУ – відстояли незалежність України зі зброєю в руках.
Це пряма воля Божа – за порушення якої всіх Українців чекає люта смерть в цьому житті, а нас військовослужбовців ще і вічна смерть у пеклі за зраду покликання.

Якщо Росія припинить воювати – то припиниться війна.
Якщо Україна припинить воювати – то припиниться Україна.

Закликаю цивільних політиків, які ще зберегли рештки вірності Господу Богу і здоровому глузду та вище командування ЗСУ бути готовими виступити спільним фронтом супроти плану "болючий компроміс" та прийняти заходи супроти всіх цивільних елітних зрадників, як явних так і потенційних, – як єдиний спосіб здійснити волю Божу щодо виживання України.

Latest Month

лютий 2017
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Tags

історія
free counters
Map

Makitra counter

Розроблено LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner