?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

“Політика = це концентрована мораль”
Андрій Чмєль

Цей текст присвячений тому етапу  історії, в якому ми безпосередньо приймаємо участь зараз. Назва тексту сформульована відповідно тої задачі — Оборони Вітчизни — яку ми, Українці маємо виконати.
Маємо виконати заради Бога, заради наших нащадків і заради самих себе.

Матеріали, які спонукали написати цей текст саме зараз:

1.
Інтерв'ю Міністра Оборони, генерала Степана Полторака під назвою “Без права на помилку”;

http://ukr.lb.ua/news/2016/10/09/347382_stepan_poltorak_chekati_koli.html

2. Виступ нашого головного союзника, генерала Міллі — який звернувся до потенційних ворогів США, конкретно до Росії і Китаю із попередженням під умовною назвою “ми так насиплемо вам як ніхто іще не насипав”.

http://ukrainian.voanews.com/a/general-milley-rosiya/2871855.html


3. Заява військового злочинця, розпалювача Російсько-Української війни 2014-2016 і потенційного палія ІІІ світової війни, володимира путіна під назвою «мы вынуждены, хочу подчеркнуть, вынуждены были защищать русскоязычное население на Донбассе, вынуждены были отреагировать на стремления людей, живущих в Крыму, вернуться в состав Российской Федерации» яка є фактично оголошенням війни.

https://www.youtube.com/watch?v=a7W5dVloa_E


Політика – це концентрована мораль.
Як бачимо лютий злочинець, масовий убивця, патологічний брехун і палій війни мусить шукати виправдання своїх гріхів у моралі.
Це не перший і не останній злочинець, який виправдовує свою волю до убивства ближнього турботою про людей.
Розпочати війну – це така турбота, на думку кожного палія війни.

З цим персонажем мають розбиратися психіатри і психопатологи – а ми маємо щось із цим робити, адже абсолютно очевидно, що брехун_убивця, який перестав брехати – став значно небезпечніший.
Всі угоди із цим брехуном_убивцею не варті паперу, на якому вони написані – адже головне для маніяка = це його воля.
«Нехай буде воля моя!» - ось споконвічна формула падіння людей, навіть праведних.

Що нам робити з цим?

Україна має підготувати і здійснити наступальну операцію на Донбасі.
Силами Армії, Збройних Сил – наша Держава має утвердити повагу до Конституції України.
Збройні Сили мають прикласти всі зусилля  - щоб виконати Устав ЗСУ, який передбачає захист Конституції України, недоторканість її громадян, їх право на життя і на власність їхнього майна.

Грабіжницький похід новітньої Золотої Орди чи то СССР – в ролі яких виступає нинішня Росія – має бути припинений силою української зброї.

Так мислять всі нинішні військові – ніхто з моїх знайомих, офіцерів вищої і середньої ланки, ні авторитетних солдат, ветеранів 2014 – не вірять, що Росія відступить сама.
І я транслюю тут їх волю і їх думку теж – але найперше свідчу, що я з ними абсолютно згоден і думаю точно так само як і брати по зброї.
Вважаю, що так мають думати всі без виключення військові України – як і дійсно мають волю захистити Вітчизну, виконати Устав, оборонити життя, здоров’я і власність наших громадян.


Нижче – аргументи за військове рішення проблеми окупації Донбасу – яке є єдино правильне.
Також важливими є його деталі, алгоритм виконання.
Відповідно цей алгоритм, який був актуальний ще 2014 – ми повторимо тут для відкритої дискусії.

Ціль стратегічна

Без права на помилку, влучення в 10ку для Збройних Сил України
 = це успішний штурм бандитських анклавів днр_лнр в якомога коротший термін, здійснений настільки швидко і вчасно (вдало підібраний момент), щоб Росія не ступила в повномасштабну війну.
Тобто Збройні Сили України (ЗСУ далі) – мають виконати свій Устав.
Тонкощі пов’язані із специфікою гібридної війни – особливості якої ми можемо і маємо використати у військовому сенсі.

Вважаю, що збройною силою слід звільнити саме Донбас, а не Крим – щоб не образити Росіян (Русскіх, Великоросів).
Особливість гібридної війни з боку Росії в тому – що мешканці Донбасу подаються російською державною пропагандою як неповносправні_українці, зрадники_України, які чомусь, із невідомих причин організували бунт супроти центральної влади і претендують за свої численні злочини лише на амністію, максимум.

Раз Росія визначає мешканців Донбасу як Не-Росіян(Не-Русскіх, Не-Великоросів, хахлів, чурок коротше) – то ми можемо їх знищити навіть всіх без образи для гідності Русскіх.

Вважаю, що після звільнення окупованого Донбасу ми не повинні знищувати не лише опозиційне Україні населення Донбасу, але і бойовикам та родичам загиблих бойовиків дати шанс на повернення в цивільне життя.
Якщо мирне населення слід амністувати, то активним бойовикам та родичам загиблих треба виділити спеціальне місто_для_убивць – закриту резервацію, яку вони будуть владні розвивати так, як знайдуть за потрібне. Це місто може бути Краснодон, Свердловськ чи ще якесь наближене до російського кордону.
Хай неповносправні громадяни, які нині убивають Українців за гроші Росії, – там  доведуть, що вони можуть жити не проливаючи крові хоча би і один одного – щоб через 25 років їм дозволити вільне пересування державою.

Так ми відносно гуманно, згідно заповідей Старого Заповіту вирішимо проблему з нашими громадянами Донбасу, яких спокусив брехун_убивця путін.

Крим – є значно серйозніша проблема у військово-політичному сенсі – тому що путін заявив на нього територіальні претензії.
Ці територіальні претензії знайшли відгук у певної частини Росіян.

Тому штурм Крим – може образити Росіян, заохотити їх до війни.
А нам треба воювати із бандою путіна – а зовсім не із ображеною російською нацією. Тому питання Криму треба винести за дужки банди_путіна – і пробувати вирішувати його мирним шляхом із наступним урядом Росії через повернення Україні майнових прав, забезпечення громадянських прав громадянам України кримського походження, демілітаризацію, той чи інший вид взаємного управління.

Цей простий, ліберальний м’який план має бути доповнений вимогою до наступного уряду Росії видачі всіх злочинців із банди_путіна, на чолі із самим вожаком для справедливого суду в Україні або в спеціальному міжнародному трибуналі.

Вважаю це найменш кривавим варіантом, який є на столі_рішень зараз.


Аргументація або психологія історії

Аргументи за саме такий варіант рішення проблеми мають коренитися в масовій психології населення.
Адже тільки те рішення є істинне, угодне Богу – за яке люди згодні ризикувати своїм життям.

Мета плану – військова перемога над окупантами Донбасу.
Виконавці плану – Українці, які мають бути призвані в масову Армію_ звільнення в числі 700-800 тисяч чоловік.

Чи зможуть сучасні Українці виконати цей амбітний план?

Ми, сучасні Українці — всі виховані на російській культурі, її кращих зразках — це правда.
Але це не робить нас Росіянами, як не зробила англійська культура Ірландців чи Шотландців — Англійцями.


Книги іноземних письменників і філософів таких як Марк Твен, Джек Лондон, Ернест Гемінгвей, Жюль Верн, Вальтер Скот, Фенімор Купер, Олдос Гакслі, Джон Толкіен і сотні інших — вони всі читалися в основному в російському перекладі.
Якщо ти народився в колонії і бажаєш бути культурною людиною — то мусиш вчити мову метрополії, щоб збирати найкраще із скарбниць людського духу.

Ця російська культура нас Українців — НЕ РОБИТЬ Росіянами.
Точно так само як Ірландців і Шотландців аналогічна англійська культура не робить Англійцями.

Жертовність, воля до самопожертви за ближнього та схильність до милості щодо слабкого – ось чесноти, через які Бог віддав цей світ в управління Християн.
Чи є в нинішніх Українців ці чесноти?

Так, є.
Серед тих, з ким я спілкуюся немає жалюгідних боягузів і капітулянтів – окрім деяких солдат, які не витримали тиску війни.
Тому стверджую, що Українці здатні до ризику життям і навіть самопожертви за ближнього для цілей оборони Вітчизни.

Християни володіють цим світом не просто так, як люди – а за посередництвом християнських держав – якщо їх можна назвати такими, звісно.
На словах ми всі Христини – а як відкриєш підручник із історії, то одразу закрадається сумнів із приводу еліти всіх без виключення націй, які претендують вважати себе Християнськими.

Християни_Українці мають зламати цей стереотип держави як аморфної, невидимої, релятивістської держави_як_нічного_сторожа.

Якщо по історії в сенсі культурному ми всі Українці маємо російське культурне підґрунтя – то в сенсі ідейному ми є точної копією Заходу, в першу чергу США, тобто частково Християни, а частково споживачі, консюмеристи.

Особлива небезпека моменту є саме в тому – що і Росіян це в повній мірі стосується, але із величезним історичним багажем громадянських протистоянь.
Тобто Україна = це погіршена копія США і держав Західної Європи.
Росія = це теж погіршена копія США!

Тобто воюють дві погані, недосконалі, неякісні копії США – які не можуть в нинішньому стані дати світу нічого хорошого.

Але в Українців ще збереглося тардиційне природнє Християнство (на Західній Україні) і як релігія і як маркер національної відпорності.
Конфлікт в Україні внутрішній – це якраз конфлікт між тими Українцями, для яких Ісус Христос є Господь і Бог, а Християнство, дорогою любові і самопожертви з одного боку та елітою, лицемірами-екскомуністами, фактично агностиками_матеріалістами, які взагалі не вірять в жодні духовні речі і цінності, крадуть кошти громадян із бюджету, а християнство (саме з малої літери) сприймають як засіб тримати нижчі верстви в покорі.

Два Майдани 2004-05 і 2013-14 – фактично і виступали як національна революція супроти недосконалої еліти, остання постколоніальна революція, де остання поневолена нація континенту забирала собі свою державу.

Ця нація зараз тримає за собою контроль над центром_політичного_життя всього світу.
Україна є зараз центром перетину багатьох інтересів – точно так само як Куба в часи Карибської кризи 1962р.

Чи не забагато честі Україні?
Може автор перебільшує, виходячи із природньої любові до своєї батьківщини?

Ні. От помітьте – що якби померанчеві революціонери не зрадили свій власний народ в 2004ому – то вся історія світу пішла б іншим шляхом.
Тобто весь світ би знав би Україну як жертовну, інтелектуальну, сильну, успішну незалежну демократичну державу – а не егоїстичну, тупу, слабку, жалюгідно_рабську і демократичну державу як це є зараз.
Погодьтеся – що це два різних варіанти демократичної держави – і коли проклятий ющенко нас зрадив з подачі свого кума і інших чудових радників, то саме цим рішенням_зрадити він визначив долю цілого світу, який зараз стоїть на межі глобальної світової війни.

Одне рішення – за Україну, за «бандитам-тюрми» – чи за мир із сталіністами, імперцями, українофобами, за мир_зі_злом?
Ось одне це рішення ющенка, яке він зробив на зло власному народу, власній совісті і Богу – і привело нас туди, де ми є.

Отже якщо Українці = це остання психологічно поневолена нація у власній державі – то що ж тоді Росія?

В Росії все набагато складніше і важче.
Росія = це остання імперія континенту, яка всерйоз, на рівні дій, в тому числі військових намагається втручатися в життя всіх без виключення сусідів, на зло для всіх (!!!) держав колишнього СССР, окрім Вірменії, яка фактично стала протекторатом.

Росіяни – це остання імперська нація, яка відчуває себе поневоленою власними колоніями типу Чечні і Кавказу загалом – але як наркоман не може відмовитися від бажання знову і знову вколоти собі почуття хоч якогось смислу життя через насильство.
Війну із Україною підтримують цілих 30% (тридцять відсотків!) Росіян – це дійсно дуже багато, як на сучасний європейський і американський мейнстрім.

Остання Колонія проти останньої Імперії європейського континенту– ось психологічна суть протистояння 2014-16 між Росією і Україною в сенсі національному.

Ідейна похибка померанчевих

В чому причина лютої і тупої зради, яку вчинив ющенко і його нещасне і нікчемне оточення, вся еліта України?
Вся еліта – тому що гасло «бандитма - тюрми» і до сьогодні залишилося тільки гаслом, що красномовно свідчить про єдність еліти України супроти власне народу України.
Тубільні царьки Африки теж продавали і продають зараз своїх підданих в рабство – так що така «еліта» абсолютно не нова в підручнику.

Але хіба тільки власний егоїзм і жадібність призвели до такого упадку?

Ні! Тобто не тільки.

Атеїзм чи язичництво, закамуфльоване під православне Християнство?

Ні. Тобто не тільки.

До упадку українську еліту призвела концепція західного лібералізму під назвою Держава_нічний_сторож.
Ця концепція професорів_атеїстів із Ліги Плюща, провідних університетів США логічно перекочувала на терени новостворених держав, які утворилися після розпаду СССР.
Тобто українська еліта – це справжні демократи, які не мають ЖОДНОЇ своєї ідеї і ЖОДНОЇ своєї волі

І саме тому нашою елітою був зроблений неправильний вибір варіантів розвитку України із двох можливих:
1. жертовна, інтелектуальна, сильна, успішна незалежна демократична держава;
2. егоїстична, тупа, слабка, жалюгідно_рабська і демократична держава.

Вибрали останній – тому що він був найменш морально затратний, не треба було вести за собою людей.
Україну в 2004 очолили лузери, капітулянти, демагоги – які не усвідомлювали, що за право керувати державою треба ризикувати життям і навіть помирати – але вести народ вперед до Християнських чеснот, до здійснення заповідей Божих.

Еліта нікуди нікого не бажала вести – саме через брак поваги до Християнства, до спеціально Українського Християнства.

Таким чином – можемо твердити, що українська еліта повністю реалізувала мірю західних інтелектуалів про державу як нічного_сторожа.

Ну що панове американські ліберали – подобається вам держава, яка стала причиною всепланетного протистояння?
А стала вона такою через ваші геніальні ідеї!
Ось він український нічний сторож – чудова ідея в усьому!
В усьому крім того, що людина в ній жити не може.
Що і показала наша новітня історія.

Держава – отримує сакральну природу через здійснення заповідей Божих.
І всі законодавці інтелектуальних мод включно із атеїстами – це вихованці християнської_сакральної_держави.
Там де держава не сакральна – скажімо Бразилія, Аргентина чи Філліпіни – там думка державників нікому не цікава, тому що нікому жертвувати за її здійснення (!)

Всі нинішні держави першого ряду = це сакральні держави Християн, плюс Південна Корея та вестернізовані (частково християнізовані політично) азіати Китаю, Індії і Японії.

Держава – щоб нормально функціонувати – має бути святою перед Богом, перед Ісусом Христом, сакральною. Чистою, благою.

Держава ж як пасивний нічний сторож – зараз бореться за виживання із проблемами, які їй створили сусіди і союзники Заходу в новому варіанті Карибської кризи.

Констатую загибель ліберальної ідеї держави_нічного_сторожа на прикладі України 1991-2013 та еліти, яка прагне бути тільки сторожами, а не духовними лідерами.

Повернення християнських націй до Бога в сенсі колективному - ось позитивна місія яку здатна здійснити Україна.

Повернення міжнародного права до його Християнських початків, до заповідей Божих та відвернення від права_сильного, від соціального_дарвінізму - ось приступна нам позитивна місія вселюдського значення.

Поки що Україна виклонала лише негативну місію - перекондливо довела нежиттєздатність держави_нічного_сторожа.

Констатую також хибність конкретної ідеї генерала Вермахту Тіппельскірха про те, що здача Данцигу в 1938 році допомогла б зупинити ІІ світову війну.
Україна здала Крим – але загроза ІІІ світової війни це ажніяк не залагодило.

Ідеї в нинішньому конфлікті


Військовий злочинець і розпалювач війни володимир путін — нарешті ізригнув із свого брехливого рота ідею, заради якої він напав на Україну. Ідея ця за його словами, яким не можна вірити — “Россия должна была вмешаться и защитить русскоязичних в Крыму и Донбасе» (рос).
Цитата
українською: «Росія повинна була втрутитися і захистити російськомовних в Криму і Донбасі».

Звісно ця заява, які і всі без виключення попередні заяви цього брехуна_убивці присвячені самовиправданню гріха брехні і убивства. По факту - це пряме оголошення вінйи, визнання своєї безпосередньої участі в ній. Але аргументи злочинця мусять бути розглянуті.

Загальновідомо що немає ніякої загрози рускоязичним — тому що вся Україна = це держава білінгвів, всі Українці знають російську і можуть нею спілкуватися.
Немає розстрілів рускоязичних за російську мову — в Харкові, Одесі, Маріуполі чи Краматорську скажімо.
Їх немає і звісно не буде.

А от ексцеси із повстанням деяких представників російської нацменшини — проти України, проти буття України, проти проживання Українців в Україні — то вони скрізь припинилися із відновлення легітимної влади в Україні і були проявом міжвладної анархії, браку в Держави засобів до придушення антидержавних виступів, тому монополія на насильство була тимчасово втрачена на користь громадян України, ополчення (як би не спаплюжили цей термін).
І там в Україна де немає російських військ — тобто там, де немає практичної реалізації злочинної ідеї “Россия должна” — то там немає і війни, там немає і протистояння.

Хоча Росія легко могла розпалити це протистояння в Харкові і Одесі — треба було лише перекинути в кожне із цих міст по три батальйона російської армії, мотопіхоту.
ЗАМІСТЬ цього, ЗАМІСТЬ відкритої інтервенції — Росія прислала своїх агентів, працівників політичної поліції ФСБ — які ЗОБРАЖАЛИ тоді із себе Українців.
Вони ЗОБРАЖАЛИ із себе Українців в 2014 — але перестали зображати зараз ( див ігор гіркін, полковник ФСБ).

Відповідно
 — чи має право Росія захищати ЗБРОЙНОЮ СИЛОЮ етнічних Росіян (Русскіх, Великоросів) від насильства?
Відповідь — в середині держави Росії (Російська Федерація) — так, це її пряма функція.

Чи має право Росія захищати ЗБРОЙНОЮ СИЛОЮ етнічних Росіян етнічних Росіян (Русскіх, Великоросів) від насильства в інших державах, скажімо в Україні?

Відповідь — ні.
Застосування армії проти іншої держави = це війна, агресивна війна.
В даному випадку = це агресиван війна супроти України.

А тепер — давайте станемо повністю на позицію путіна, уявимо, що цей брехун і убивця — не брехун і і убивця, а чесний захисник Росіян (Русскіх, Великоросів).

Я — представник українського руху добровольців, конкретного батальйону Донбас, складеного із корінних мешканців українського Донбасу.

Уявіть, що все — що все, що про мене було сказано — це правдва:
- що я убиваю жінок, дітей і літніх Русскіх;
- що я гвалтую дітей і літніх жінок, регулярно на постійній основі;
- що я звірствую на полі бою;
- що я убиваю російських священослужителів.

Закрийте очі — і уявіть що це правда.
Що під Харковом — величезні могильники із Русскімі, яких розстріляли добровольчі батальйони, а Одесу всю спалили — і завезли на їх місце акторів із театрів Західної України, які тепер зображають місцевих.

Уявили? УЯВИЛИ?
Негайно уявіть.

Тому що ключове питання — якщо я такий звір і нелюд — то ЧОМУ беззахисних Русскіх (Росіян, Великоросів) із Харкова, Одеси, Запоріжжя, Маріуполя, Крамторська, Слов'янська і інших місць віддали мені на розправу?

Як такий Захисник, такий Чесний Герой захисту російського немовляти, якого я маю зараз розпинати як сам Володимир Путін — як же він віддав їх мені на люту, болісну, мучительну смерть?

От як?

Відповідь проста:

Володимир Путін — ніякий не Захисник і ніякий не Герой Російської Честі — а просто брехун і убивця, володимир путін.
За старою православною традицією його правильно іменувати так — володька путін, вор і душегуб.

Тому що сам володимир путін — зовсім не вірить в те, що доброволець ЗСУ це убивця-садист, який має убити всіх Русскіх.
Володимир путін прекрасно знає — що навіть нерегулярне ополчення України виступає за оборону державності, оборону суверенітету України.

І тому ця війна — є війна володимира путіна, вора і душегуба — супроти України як держави і Українців як окремої нації.

Ось правда.

Більше того — до 2014 ого року і нападу на Крим в Українці навіть не було готовності убивати озброєних_Росіян — що різко протирічить волі Божій.  Якщо в Україну лізе озброєний злочинець і убиває Українців — то він має бути знищений, хоч би він був Росіянин, Поляк, Німець, Француз чи хто-завгодно.
Якщо навіть інопланетяни прилетять і почнуть убивати Українців — то Армія України має виступити і прикінчити тих інопланетних убивць!
Армія має виконувати свою функцію захисту Вітчизни.

Ніхто не має права убивати Українців в Україні!Повторюю:

НІХТО НЕ МАЄ ЖОДНОГО ПРАВА УБИВАТИ УКРАЇНЦІВ В УКРАЇНІ !!!

Ось наша ідея, ідея Української Армії.

А ось ідея Росії:
захист Росіян (Русскіх, Великоросів) від терору Української Армії.

Яка із цих двох ідей є більш істинна — це мають вирішити люди цієї планети.

Для нас же очевидно — що ніхто не має права убивати Українців в Україні і більше того ВИМАГАТИ ПРАВА УБИВАТИ в Україні взагалі хоч когось.

Собаку, кота чи комаху — жодна іноземна держава не має права вбити в Україні з метою шкоди нашому суверенітету.
Рослину не може вбити жодна іноземна держава в Україні з метою зашкодити нашому суверенітету.
Тобто якщо якась держава винайде і розповсюдить вірус, який вразить молочних корів в Україні, або вірус, який вразить пшениці в Україні — це агресія супроти України, це діло Армії, це діло Збройних Сил покласти край убивству навіть тварин і рослин, стратегічно важливих для виживання.
І якщо ми говоримо про захист тварин і рослин — то настільки ж більше Армія України має дбати про захист живих людей, законослухняних громадян України?

Правильна формула ідеї перед Святим Богом і людьми доброї волі з усього світу саме така:

НІХТО НЕ МАЄ ПРАВА УБИВАТИ УКРАЇНЦІВ В УКРАЇНІ.

Готовність захищати ідеї

Як Українці не були готові психологічно убивати Росіян, навіть і озброєних до 2014 року — так Росіяни не готові убивати Українців, частково не готові навіть озброєних зараз.

Брехун і убивця путін це чітко розуміє — тому він проявляє агресію щодо США із метою підняти градус конфлікту до загальносвітового.

Тобто якщо Росіяни психологічно не готові убивати Українців — то убивати Американців вони готові набагато краще.
Теж не дуже готові, в них немає особливого бажання вбивати Амерканців — але все ж США це дійсно Держава, яка має або може мати негативні плани щодо Росії і має за бажання має змогу їх здійснити.

Відповідно висновок:

Україна має воювати на цій війні сама!

Ми, Українська Армія — категорично не зацікавлені в тому, щоб розгорілася ядерна війна Росія_США — оскільки в такому випадку ми точно дуже постраждаємо.

Українська військова думка має орієнтуватися на звичайну, неядерну війну із Росією силами самих Українців, - але за активної матеріальної підтримки сюзників Заходу!

Нам тут не потрібно, щоб за нас гинув Майк із Техасу чи Білл із Нью-Йорка чи Джек із Лос-Анджелеса. Нам потрібно, щоб ці Американці забезпечили нам безперебійне постачання звичайної зброї.

Це все потрібно на вчора!!!
Але милістю Божою ми ще встигнемо.

Практичний висновок

Крок перший

Підходимо до генерала Міллі або іншого військового офіцера США – і стверджуємо йому небажаність появи американських контингентів на театрі Російсько-Української війни через небезпеку подальшого розростання конфлікту до рівня ІІІ світової війни.
Далі озвучуємо йому необхідність воювати Україні самій і просимо його натиснути з усіх сил на політиків або прямо порушити волю політиків-безумців — і дати ЗСУ всю зброю, яку він може дати.

Зброя потрібна нам була ще в 2014ому році!

Крок другий

Нинішні політики мають
чітко артикулювати простим Росіянам (Русскім, Великоросам) — про імперіалістичний характер війни із боку володимира путіна і його банди військових злочинців супроти України.
Якщо Росіяни дуже бажають воювати із США — то нехай повернуть нам окуповані території, а зі США — воюють на Алясці, в Антарктиді або взагалі відправляться на Марс і воюють за територію там.
Землі на Марсі багато — а шкода від війни мінімальна.
Ми висловлюємо рішучий протест проти розпалювання повномасштабної війни на території України замість пустель Аляски, Антактиди чи Марсу.

Якщо це чітко артикулювати і підібрати вигідний момент для атаки – це єдиний шанс на успішне завершення кризи для України без повномасштабної війни із Росією.
Рішення тягнути час – саме по собі просто нічого не вирішує, банда путіна сприймає його як слабкість, як пасивне заохочення до нападу. Парадокс в тому – що Росія нагнітає напругу і рано чи пізно просто нападе сама – в незручний для нас момент.

Крок третій

Звільнення окупованого Донбасу
Україна має один єдиний шанс потрапити в десятку – це ініціювати кризу самостійно.
Шанс тільки один із сотні.
Але інакше ніякого шансу в нас може не бути взагалі з огляду на те, що путін публічно оголосив нам війну.

Армія має готуватися до переможного походу на Схід, в якому має розмолоти не лише сепаратистів, а і всі російські війська, які прийдуть на допомогу.
Військова перемога Українців – ось ключ до виживання держави і світу загалом.

Якщо перелякана еліта не забажає йти цим шляхом – то історія просто буде волочити нас до тих пір, поки якийсь генерал спонтанно не піде в наступ і не змете окупантів а потім і всих цивільних політиків озброєним кулаком.

Особисте

Я не граю за лузерів – тому навіть не міг уявити себе в напівколоніальній армії України до 2014ого.
А тепер моє тверде переконання – ми можемо виграти військову сутичку із Росією неядерними засобами.
Більше того – це наш єдиний шанс!
Не дай Господи банда путіна таки розпалить ІІІ світову війну – тоді Україна втратить набагато більше.

Чи можемо ми програти?
Ні, ми не програємо.
Але треба, щоб вся Україна в кількості 700-800 тисяч озброєних чоловіків вийшла і стала перед Богом та перед людьми цього світу і ствердила свою ідею:
ніхто не має права убивати Українців в Україні!!!

Треба йти штурмом на окупантів Донбасу, які підняли бунт супроти України – а далі все віддати в руки Божі.
Це єдиний нормальний вихід – зійти на хрест самим, добровільно і уповати, що Господь не залишить нас.
І я вірю, що Господь постоїть за нас, якщо ми, сучасні Українці – постоїмо за Нього і Його правду.


Політика = це концентрована мораль.
І тільки той, хто готовий жертвувати за мораль правдиву, мораль Християнську – тільки той отримає перемогу.

Тому щоб не вигадувала цивільна еліта – від нас громадян треба лише одне – встати міцно за Господа Бога і за те, як ми бачимо Його волю у світі!

Latest Month

січень 2018
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Tags

історія
free counters
Map

Makitra counter

Розроблено LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner