Tork (uawarrior_south) wrote,
Tork
uawarrior_south

Слово-відповідь на вітання

На подяку за численні вітання моїх братів по вірі і братів по зброї пишу цей текст. В ньому є три розділи, кожен присвячений окремій молитві і висновок. Молитви ці, які постійно читаю в храмі на літургії та в приватній молитві крайні чотири роки.

Одразу після нападу Росії 20 лютого 2014 року - який розпочався із синхронного масового вбивства майданівців в Києві та атаки на Крим - священослужителі Святої Церкви стали перед вибором формулювання молитви до Господа.

Про що маємо просити Небесного Отця, Господа Вседержителя у молитві - яка має бути короткою, чіткою, лаконічною і всеохоплюючою за змістом.
В кожному храмі УПЦ КП їх сформульовано по своєму кожною окремою громадою вірних, а я запропоную в цей день наші формулювання і саме головне - їх розшифровку, фактичну аргументацію добору термінів.

1. За визволення України нашої - Господу помолимось.

Напад на Україну зимою 2014 року - жителі якої абсолютно безалаберно ставилися до національної безпеки і частково ставляться до неї так зараз, на четвертий рік війни - був питанням часу.
Звісно це ретроспективне твердження - тепер з висоти прожитих літ ми можемо виявити підготовку до цієї війни і її здійснення на практиці - тут і отруєння ющенка 2004 і збір сепаратистів "Південно-Східної Автономної Республіки" в Сєвєродонецьку 2004 і "конституційна реформа", яка фактично знищила посаду президента в 2005 і була скасована як неконституційна (!) щойно в 2010 році прийшов проросійський президент і постійне підживлення сепаратизму в населених російською етнічною меншиною регіонах і тд.

Все це було - і є зараз (!) етапами підготовки до війни, - а зовсім не політичної боротьби в рамках демократії і плюралізму думок, як нам це подають деякі ЗМІ до сьогодні. Проросійських рух колаборантів (ватників, колорадів, який включає як світських політиків, бізнесменів так і релігійних діячі РПЦ ) мав лише одну і єдину ціль щодо нашої держави - розвалити Україну, спровокувати війну із Росією, в ході якої вона (війна) мала мати вигляд громадянської.

Зараз маємо справу із тим, що ці етапи здійснилися на практиці - саме тому скажімо такий смисловий ваккуум навколо поняття "громадянська війна". Підготовка вторгнення не врахувала фактичну відсутність бажання російської етнічної нацменшини 19% населення, громадян України до війни супроти нашої держави.
Відповідно ми маємо справу із чистим зовнішнім вторгненням, прямою агресією однією держави (Росія) супроти іншої (України).
Логічно просити Бога про визволення від агресора.

2. За військовослужбовців Збройних Сил, Національної Гвардії, решти збройних формувань, що несуть хрест ратний оборони Вітчизни нашої;
за прощення і відпущення їм всякої провини вільної і невільної;
за просвітлення їх світлом віри істинної;
за благословення з висоти мужністю, відвагою і рішучістю - Господу помолимось.

Війна ведеться людьми.

Всі війни світу цього ведуться людьми - без людей війну не виграти.
Колись один священик моєї ж Церкви, УПЦ КП, дорікав мені моєю службою в Армії та виправдовував власне дезертирство, то писав наступне:
якщо Господь захоче, то 18 мільйонів ангелів спустяться з неба - ( і його, дезертира і боягуза, захистять). Тому в Армію йому йти не треба - можна підождати 18 мільйонів надсвітових сутностей, які все вирішать.

Він не зовсім неправий в своїх очікуваннях - так як він бажає дійсно може бути.

Ангели якраз можуть спуститися.
І якраз всі 18 мільйонів.
Першим що вони зроблять, тобто найпершим чином який вони здійснять - буде вбивство всіх правлячих дезертирів, які зрадили Бога, зрадили нашу Святу Церкву, зрадили власну християнську совість і зрадили нашу Державу.
Вони просто вб'ють всіх наших державних зрадників, казнокрадів, саботажників війни, дезертирів, - погловно починаючи із еліти.

Потім вони будуть вирішувати питання загальносвітового порядку - незалежність України потрібна самим Українцям тільки і виключно - а в Господа Бога є і інші нації, яких треба рятувати.

Тобто спочатку вони вирішать питання:
1. - безпеки планети, цілого людства, 7 мільярдів людей (найвищий пріоритет);
2. - безпеки європейського континенту, 1 мільярд (середній пріоритет)
3. - порятунок Українців, 44 мільйона - які спровокували цю війну своєю патологічної слабкістю, хронічним боягузтвом і масовим дезертирством (нижчий пріоритет відносно перших двох).
В тому-то і річ (!!).

Якраз воїнство Ангелів Божих - дійсно може прийти.

Минулого разу вони мусили віддати третину України Польщі, а дві третини Росії.
Мусили віддати - тому що Українці не прийшли на війну за свою державу.

Не хочете воювати за державу = то не живіть.
У вашій державі чудово зможуть жити ваші убивці, грабіжники вашого майна, насильники ваших жінок і дітей.
Подивіться на днр-лнр = це не тільки пекло на землі з точки зору духовної, але це алгоритм завоювання України на основі госпрозрахунку.
Саме тому воно і пекло - що опалюється кров'ю живих людей, які в ньому пробувають - московські ціни і українські зарплати і є абсолютно необхідною рисою цього пекла, де окуповані оплачують свою окупацію аж до своєї смерті, голодної, нужденної і мучительної.
Сьогодні століття від УНР - можете порівняти підходи.

Звісно ми, Християни-Українці і нерелігійні люди, які прислухалися до власної совісті - одразу ж і встали за свою Державу, свою свободу і власне життя - одразу зимою ж 2014 згідно ПРЯМОЇ ВОЛІ БОЖОЇ (!!!)

Якби не встали - кордони днр-лнр зараз були б по Збручу або і далі.
Це була ПРЯМА воля Божа на захист України, на захист нашої Вітчизни, на захист наших ближніх, які не здатні воювати (жінок, літніх, дітей, інвалідів, тощо) - яку почули 200 000 (двісті тисяч) Українців.
Саме почувши цей голос Божий в своєму серці - Майданівці, яким пощастило вижити від рук друзів нашого нинішнього президента - масово посунули на війну, де і пробувають зараз або звільнилися за кілька років із своїх особистих міркувань.
Відповідно формулювання молитви зосереджене саме на нормативних Християнах або нерелігійних людях із високою душевною чистотою і схильністю до самопожертви заради ближнього.

В цій молитві ми просимо для Воїнів - прощення гріхів.

Тобто щоб Господь пробачив той гріх, який вже вчинений і виправив його заради самопожертви конкретного Воїна.
Якщо цей гріх тяглий, продовжується зараз - щоб він був ослаблений по максимуму, а бажано знищений через совість цього Воїна, прихиливши його серце до покаяння.
В цій молитві ми просимо для Воїнів - просвітленням істинною вірою.
Насправді війни перемагаються Вірою і Самопожертвою.
Той, хто має справжню віри і справжню самопожертву - той Воїн найкраще воює.
Ця видатна чеснота дуже потрібна на війні - вона є виключно у Бога.

В цій молитві ми просимо - відваги, мужності і рішучості.

Ці чесноти є фактично синоніми самопожертви і є додатковим до неї комплексом характеристик, які Воїн має застосувати на полі бою, щоб раціонально прийняти те чи інше рішення в цілях загальної перемоги.

3. За Церкву нашу Святу, щоб вона була надійним пристанищем для тих, хто чистим серцем шукає спасіння.

Цю молитву читаю келейно, вона несе певну надію перед Господом, що саме наша Церква - конкретно Українська Православна Церква Київського Патріархату - є Свята і Обрана серед інших.
Келейно - тому що ця молитва апелює до якості Церков як таких на основі Об'явлення Івана Богослова. В цьому творі Євангелії є чіткі обіцянки різним Церквам - деякі із них мають бути знищенні за маловірство і літеплість.

Що ми, вірні Київського патріархату - знаємо про себе самих, про Київський Патріархат як він є?

Відновлення традиції Київського престолу Святої Церкви розпочалося в тому ж 1917 році, нещасливий ювілей тих змагань ми сьогодні відзначаємо.
Ще тоді єпископи Олексій (Дордоніцин), Полікарп (Сікорський) і ще кілька вищих архієреїв як то настоятель Києво-Печерської Лаври, архімандрит Климент (Жеретієнко) - виступили за відновлення автокефалії Української Православної Церкви.
Звісно майже всіх їх убили, пекло не прощає таких речей - учень не більший за свого вчителя.

Власне Київський престол святої Церкви впав дуже давно - ще 1240 року під час завоювання Монголами імперії Чінгісхана і його наступника Батия.

Цікаво - що сам престол головної Церкви Київської Русі ще міг залишитися в Києві - але самі Кияни відмовилися від війни за свободу після спалення столиці ордами варварів.
Так, це був сильний удар по психіці новоначальних Християн.
Але Москву теж кілька раз палили, ті самі Монголо-татари.
І кожного Московити поверталися, відбудовували своє місто - і з новою силою йшли воювати. І в решті решт перемогли - Господь дарував їм перемогу, в якій величезну роль відіграла саме Церква, яка із Києва була змушена мігрувати до Москви.

Вся решта історії Київської Русі (України нині) - всі 777 років до сьогодні - це історія боротьби віруючих Русинів-Українців за відновлення Київського престолу Святої Церкви після зруйнування Київської Русі.

Перша спроба була в ХVII ст у Визвольні змагання козацьких гетьманів Наливайка-Сагайдачного-Хмельницького-Мазепи. Ціле століття тривала боротьба, яка залишила українським державникам означення "мазепинці". Хоча самі їх учасники називали себе "наливайківцями".
Друга спроба була на початку ХХ століття, часи УНР, сто років тому - до сьогодні ця спроба триває.
І сьогодні, через 777 - через сімсот сімдесят сім років (!) - від зруйнування нашої Святої Церкви - ми впритул підійшли до її відновлення. Ми зараз і покликані здійснити те, що не вдалося Церкві часів УНР.
Це відновлення пов'язане звісно із іменем сьогоднішнього ювіляра, патріарха Філарета І Київського (Денисенка). Але значно більше церковність пов'язана із спасінням - тобто із здатністю Церкви приводити людей до Ісуса Христа.
Це є пряме визначення Церковності, Церковноспроможності - здатність навертати людей до Істинного Бога, Христа Ісуса.
Саме цій благодаті Духа Святого присвячена ця молитва - щоб він зглянувся на наші гріхи, не покинув нас - але знайшов собі вірних послідовників.

Висновок https://uawarrior-south.livejournal.com/77479.html

Tags: Бог, Російсько-Українська війна, Україна
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments