Tork (uawarrior_south) wrote,
Tork
uawarrior_south

Про рік 2018

Шановні офіцери!
Вельмишановне панство!

Побачив я як ви косяками повалили до одного політика, цивільного капітулянта, який не збирається воювати за Україну – і вирішив написати вам цього листа.

Розкажу вам
три повчальні історії:
1. З чого все почалося;
2. Втомлені сонцем
або як я програв пляшку доброго коньяку;
3. Сумний історичний анекдот.

1. З чого все почалося

Почалася ця історія, яка привела нас в один окоп – з банального візиту патріотичного політика Кириленка в храм св. Олександри УПЦ КП, міста Херсона в 2004 році.
Прийшов цей горе-політик із рекламою свого кандидата в президенти Ющенка.
Ні він не показував програми, діаграми і графіки, ні.
Він сказав, що Ющенко – наш, що Ющенко – Українець, і що нашого Ющенка погрожують чужі, не наші, щоб зруйнувати цілу Україну – і попросив нашої допомоги.
Моєї допомоги тобто, зокрема. Бо тоді я був звичайний віруючий – але  все ж таки Українець. А тут наших б
’ють. Точніше – труять отрутою. І в мене, православного Християнина просять допомоги – в мене і вибору не було, як в кожного чоловіка честі в такій ситуації. Пряма воля Божа – допомогти переслідуваному і самим собі заодно. Цей же Ющенко – наш, він буде за нас – тобто так я думав, тому що це очевидно.
Якщо програємо – то Ющенко загине, а можливо і ціла Україна загине.

Якщо виграємо – він же буде за нас, за Україну – проти її ворогів зовнішніх і внутрішніх.

Правда логічно?
Не міг же хтось уявити – що Ющенко думає зовсім інакше?
Не міг же хтось уявити – що Ющенко зрадить власних сподвижників – заради тих, хто намагався його вбити?

Тому далі я пішов на Майдан 2004.
І допомагав Ющенко аж до перемоги – і кожен раз пересвідчувався, що зробив правильний вибір.
Посудіть самі:
- масові фальсифікації на користь російського кандидата, який є загрозою державності;
- отруєння Ющенка;
- «ПІСУАР» – «Південно-Східна Українська Автономна Республіка» – яку проголосили понад 3 000 (три тисячі) державних чиновників на території Півдня і Сходу України ( в 2014 ця структура буде реанімовано під назвою «новоросія» а потім «лднр») – явний проект знищення нашої Держави ініційований з боку Росії.

Жодного сумніву в мене не було по ходу Майдану. Тому що об
єктивно всі ці заходи були не проти Ющенка – це були терористичні заходи супроти цілої України від ворожого керівництва Росії.

А далі була катастрофа Ющенка.
Далі була амністія злочинцям ПІСУАР – тепер вони убивають Українців в якості «ополчення» ЛДНР, яке цілком фінансується Росією і є найманою терористичною організацією.
ПІСУАР – це і була терористична організація за задумом, яка мала знищити Україну – і тепер лише реалізувала свій потенціал.
Далі була амністія учасників фальсифікації виборів.
Далі була амністія отруїтелям самого Ющенка (
sic!!!).
Президент, який має захищати 45 мільйонів громадян – не зміг захистити себе особисто (!!!).
Далі було зменшення його повноважень президента до синекури, антиконституційна реформа здійснена Медведчуком, особиста війна на знищення його прибічників Тимошенка і Порошенко.
Далі були спроби Ющенка стати на коліна перед тими, хто намагався його вбити.
Далі була роздача грошей лопатою – тисячу доларів за народження дитини, за банківські вклади в СССР, якого двадцять років вже немає (!!!)

Ющенко загнав Державу в моральне банкрутство – через амністію злочинців.
Потім, буквально за півтора роки свого урядування він загнав державу в фінансове банкрутство.
Почалася роздача грошей лопатою, масові виплати соціальних подачок.
По цій роздачі грошей лопатою – вже було очевидно, що в нас не буде ні економіки, ні армії, ні незалежної політики(!)
Тому що банкурти, лузери, розорені безумці – не можуть собі дозволити незалежну політику.
Це аксіома. Незалежна політика – привілей сильних і багатих, а не слабких і бідних.

Далі логічна катастрофа самого Ющенка як політика і всього його оточення – моральне і фінансове банкрутство політиків, для яких немає своїх. Політики покоління Ющенка – не мають жодної лояльності до власних виборців – не мають політичної лояльності, не мають національної лояльності, мовчу про лояльність релігійну.

А потім був другий Майдан 2013-14 – де ті самі люди вже замість «бандитам – тюрми» кричали «злочинцям – кара».
Далі безвольна здача Крима, ПІСУАР легким порухом пальця путіна трансформується в Новоросію-ЛДНР і починає начебто незалежно вбивати Українців
а наша втомлена_еліта держави саботує війну.
І в мене вже немає вибору – я учасник двох майданів, доброволець, мушу йти на цю Вітчизняну війну 2014-2019.

Ось так ми опинилися в одному окопі, панове.
Так напад Росії на Україну від підривних операцій з 2004 року – логічно перейшов у наступну фазу, у відкриту війну.

2. Втомлені Сонцем

Як я програв пляшку коньяку або про втомлених сонцем України політиків і військових

Ось 29 січня 2019 року втомлений війною кум Ющенка, він же Лоліта, він же президент миру, він же закінчувач АТО за два тижні, імітатор головнокомандуючого, президента і людини в одному сідалищі признався нам, що він втомився від війни.

Він втомився від війни ще весною 2014, коли був звичайним політичним побрехунчиком. А можливо втомився ще 2004 року, коли був звичайним молодим мільярдером, який збудував в житті одну будку для собаки а багатомільрядний бізнес йому відійшов у спадок від батька.
Він втомився ще тоді – а признався тільки щойно, через пять років війни
бідолашечка глядь.

Так само втомилися від війни ще до її початку зимою 2014 Тимошенко, Гриценко, Турчинов, Яценюк, Аваков і решта цивільних каптулянтів, державних зрадників і покручів, які здали Крим, які здали Донбас, які саботують оборону держави, які ненавидять добровольців гірше ніж чорти святу воду.

А чому?

Чому у воюючій державі провідний політичний клас ненавидить добровольців, які виконують свій обов'язок захисту Вітчизни?

Знаєте панове офіцери чому добровольці не могли потрапити в Армію по півроку в 2014?

А тому що ось це втомлене_покоління ющенка вони ставляться до України як до проститутки яку треба підкласти під Росію, під США, під Європу. Підкласти під одного клієнта, а бажано під кількох одночасно і брати прибуток від цієї загальнонаціональної проституції.

Політичний клас ющенка це моральні проститутки, моральні сутенери які є повії самі по собі, без честі, совісті, гідності, без жодних принципів взагалі (мовчу про релігійні). Тому вони ставляться до України як до шльондри, з якої треба отримати прибуток.

Але який сутенер буде захищати проститутку від небезпечних клієнтів, які і самого сутенера можуть убити?

Нє, нема дурних сутенер втомився.

І тому наш політично-проституційний клас сутенерів за покликанням, бордельєрів за професією і моральних виродків за вибором так виховує і своїх дітей, яких тому і не було ні на на майдані, ні на війні, ні навіть серед медсестер і волонтерів. Виховнання йде від стилю життя, панове.
І звісно ці моральні кастрати люто ненавидять добровольців, для ких Україна є святиня, для Україна є мати, для Україна є Божий Дар.

Це ж не тільки загроза їх бізнесу і матеріальному добробуту це ж пряма дорога в тюрму тільки за амністію ПІСУАР. Не згадуючи не згадуючи про фальсифікації виборів, про теракти, про 25 мільйонів доларів наївному генералу Смєшку тільки за один ПІСУАР це ж пожиттєве ув'язнення для всіх причетних.

І ось цей рух добровольців, ходячий жах всіх моральних проституток він зібрався весню-літом 2014 в кількості 70 000 (сімдесят тисяч!!!) чоловік на фронті (!!!) Разом (!!!) Проти Росії(!!!)

За Україну на смерть (!!!)

АААА! А ! Каураул. Куда тікать??!

Рішення має бути знайдено терміново. І воно було знайдене тікать треба у втому від війни! І тому вони одразу втомилися, якраз в той же день 20 лютого 2014 року в день російської атаки на Крим – і так втомлено "воюють". Вони кажуть нам ми втомлені війною, ми так втомилися від війни в телевізорі, так втомилися брехати, саботувати імітувати оборону. І кожної миті боятися, що нас розкриють солдати.

Нам не треба воювать, навіщо збиратися цілою нацією, йти на війну не нада нам цього, ми цього не хочемо. Екомномічні санкції вже майже здолали ворога, а весь цивілізований світ дуже занепокоємний і стурбований на нашу користь тому ми теж бажаємо перемагать на словах.

А воювати нам не треба, ні ось вам зарпалата, ось вам премія, ось вам бойові, ось вам допомоги і виплати тільки заткністься і не заважайте.

Ви уявляєте панове офіцери всю глибину прірви, яка відкрилася перед людьми, які десятиліттями торгували національною безпекою а?

Я думав, що уявляєте.

І тому обходив я вас 2018 року з одною-однісінькою ідею – щоб від Армії пішов на вибори авторитетний генерал або полковник – з ідеєю "ми їм вломим".

В 2018 році – я хотів зібрати Партію Вітчизняної Війни, партію під наглою назвою "Військовий Уряд"– і її лідер мав піти піти на ось президентські вибори з програмою "я візьму на себе відповідальність за війну і виграю її або здохну".

Ось чого я від вас хотів, шановні побратими з великими зірками.

І я поставив пляшку доброго коньяку – що Люди, які не кланялися кулям і снарядам – вони повірять, що я прийшов від Бога, що мені йдеться про шанс врятувати цілу державу.

І я говорив вам – що хай ми і не виграємо із такою програмою – але ми точно наберемо 10-15% голосів – і коли Росія нападе (а вона точно нападе) – то вся Україна буде знати лідерів, які візьмуть на свої плечі хрест оборони.

Я навіть фінансування дістав.

І ви всі відмовилися.

Знаєте я би мовчав про це – але деяких із вас я побачив на шоу президента_миру, який воліє холодного миру із Росією з 2014, прямо із дня інавгурації.
І всі цивільні політики, втомлені сутенери, втомлені капітулянти і втомлені саботажники, які одностайно прагнуть цього миру – який є ніщо інше як капітуляція Армії, смерть нас усіх і смерть Держави.
То я би мовчав – якби ви не ганьбили самих себе і свої чесні погони – підтримкою цивільних капітулянтів.

І ось що я вам скажу, панове Воїни, панове Офіцери – на кого подібний солдат, який підтримує на виборах цивільного капітулянта.

Воїн – який підтримує цивільного капітулянта
- подібний до чоловіка нормальної сексуальної орієнтації – який агітує всіх бути гомосексуалістами;
- подібний він до чесної жінки, яка ніколи не зраджувала чоловіку – але голосно виступає за легалізацію проституції;
- подібний до батька, який виростив красивих, добрих і благочестивих дочок – який публічно виступає за чікатіла, маніяка-ґвалтівника, за його звільнення, за його прославлення.

Ось до кого подібні ви, Воїни – які своїми руками віддали державу цивільним бидло-атеїстам, цивільним капітулянтам!!!
Наші цивільні політики були бидлоатеїстами сто років тому і погубили УНР – такими вони є і зараз.

Ви ж, панове офіцери – атеїсти доброчесні, атеїсти здатні до жертовності.

Як чудово – що ви такі прогресивні атеїсти – чи не так?
Якби я був польський священослужитель і сказав би Польському Воїну те, що сказав вам – то Поляк пішов би і зробив і врятував державу і сам себе.
Якби я був фінський священослужитель і сказав би Фінському Воїну те, що сказав вам – то Фін пішов би і зробив і врятував державу і сам себе.
Як чудово – що ви прогресивні атеїсти – які не вірують ні в Бога, ні в чорта, ні в звізду, ні в Красну Армію – правда панове?


3.  Прекрасно панове, прекрасно.

Коли Росія нападе – то ви будете стояти з квадратними очима перед такими як я – і пояснювати як ви просрали державу, свою присягу, свою власну бойову доблесть і пам'ять загиблих побратимів через власний тупий атеїзм.
Ми зустрінемося з вами – під час контратаки на Чернівці, під час наступу на Львів або спроби звільнити Рівне – але ми ж зустрінемося, всі ті самі.

З якими очима ви будете дивитися в очі нам, солдатам?
А історичний анекдот я розкажу такий – колись бидлоатеїсти прийшли до влади в одній нещасній державі – то коли росіяни на неї напали, то столицю тридцятишестимільйонної нації обороняли аж цілих 400 (чотириста!!!) солдат.

Поляки мали лідера Християнина, зібрали 80 000 вісімдесят тисяч солдат, Фіни мали лідера Християнин зібрали 50 (пятдесят тисяч) – і відбилися від росіян.

А що то за прогресивна нація – сто років тому мала лідерів бидлоатеїстів – які в обороні зібрали аж цілих 400 (чотириста, глядь!!!) солдат
а?

І друге питання
а ось зараз, через сто років після – чи збереться обороняти ту столицю хоча би ті самі чотириста солдат?
Чи нам знову як в Криму позамикають оружейки – і скажуть йдіть воюйте із росіянами ножками від табуреток і штакетинами з паркану?
Чи зберемо ми сьогодні 400 солдат в обороні столиці, панове?

На завершення

Нація або підтримує своїх героїв на ділі – або замість підтримки будує їм величні гроби загиблим і затикає рота живим.

Нація яка живе із Богом – підтримує героїв на ділі.
Нація, яка із Богом жити не бажає, Бога зневажає і Богом бридиться – та нація жити не бажає з своїми героями, зневажає своїх героїв і бридиться своїми героями.

Нація або живе із Богом – або ні.

29 Горе вам, книжники і фарисеї, лицеміри, що будуєте гробниці пророкам і оздоблюєте пам’ятники праведникам,
30 і говорите: якби ми були у дні батьків наших, то не були б спільниками їхніми у проливанні крови пророків.
31 Тим ви самі свідчите проти себе, що ви сини тих, які вбивали пророків.
Матвія 23:29-31

Ми живемо в біблійні часи, панове.

До зустрічі в контратаці на Чернівці.

Tags: Бог, Російсько-Українська війна, Україна
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments